Chytáme na živou návnadu po celý rok

Rybářský ráj EBRO - jeďte s námi

Pohled na krajinu u řeky Ebro

Poprvé jsem navštívil řeku Ebrov roce 2005. Po náročné cestě, která trvala 23 hodin, jsme přijeli do kempu a museli jsme se osvěžit, abychom nabrali opět sílu, kterou jsme vyčerpali cestou.

Poté jsme se ubytovali v karavanu, který je tam pro rybáře k dispozici a započali jsme s přípravami na rybaření a to nejdříve se zajištěním nástražných ryb pro lov sumců.

V tomto klidovém režimu jsme si prohlíželi krásu této přírodní krajiny, která upoutává zejména svým členitým a těžko přístupným terénem a z tohoto důvodu je nezbytná loď a to jak k rybolovu, tak i k prohlídce okolní krajiny. Loď je k dispozici u majitele kempu. Dále jsou tam dobré podmínky k přípravě jídla a rovněž lze i zajistit nákupy potravin.

Při našem prvním lovu sumců jsme zjistili, že jsou tam pořádní sumci a ne sumčíci , a proto je třeba se vybavit pořádnou rybářskou výbavou (silné pletené šňůry,slušné pruty apod.) Přesvědčili jsme se, že sumců je tam dost a není problém ulovit sumce nad 2 metry. Sám jsem ulovil během mého pobytu cca 5 sumců přes 2 metry a největší měl 2,36 m a sumce do 1,5 m jsem neevidoval.

Od té doby , mě to tam stále láká, a proto tam často jezdím, své dojmy z rybolovu sděluji svým kamarádům a známým. Ti kteří tam se mnou jeli, tak tam jezdí také a jsou velice spokojeni a nadšeni nadměrnými úlovky,
příjemným prostředím, krásou přírody a velkou vlídností a ochotou obsluhy kempu. Kdo se rozhodne pro EBRO, nebude litovat. Novým účastníkům přeje pěkný pobyt a mnoho trofejních ryb.

PETRŮV ZDAR !!

PREPARÁTOR JURA PACEK

Z Ebra si povezete životní zážitkyPřijeďte také na Ebro na sumce

S průvodcem Karlem je chytání obřích sumců hračkaVáš lov bude stoprocentně v Almaebre úspěšnýPohoda a klid na řece Ebro


Rezervujte si pobyt v rybářském kempu Almaebre!

Zpět na Rybářský kemp Almaebre

Vytisknout stránku | Odeslat mailem | Hlavní strana


Navigace:

Rychlý kontakt

Tel.: +34 973 290 009 (p. Ervin)

almaebre@almaebre-fishingcamp.com

Více kontaktů  |  Kontaktní formulář

Přidej se na facebooku

Partneři

Reklamní agentura IJ&T s.r.o Písek

Náš smluvní partner ve Slovenské republice

Náš smluvní partner ve Slovenské republice

e-mail info@orbis-sk.sk

tel.: 00421 905 409 722 ( Ing. Peter Hájik)

Půjčovna mikrobusů a minibusů

e-mail groz@seznam.cz

tel.: 00420 602 751 831 (Radek Brychta)