Chytáme na živou návnadu po celý rok

Turistické zajímavosti

Navštivte Zaragozu blízko rybářského kempu Almaebre
Zvětšit

V blízkém okolí rybářského kempu Almaebre se nachází mnoho turisticky přitažlivých měst. Správním střediskem provincie je historické město Lleida. Obrovským lákadlem je katalánské metropole Barcelona. Stejně daleko je metropole Aragonie Zaragoza. Centrum nákupního šílenství Andorru Vám doporučujeme navštívit při zpáteční cestě.

Rádi Vám poradíme, kam se vydat pokud se rozhodnete jeden den vašeho pobytu na rybolovu věnovat poznávání krás Španělska.


Barcelona

Sagrada Familia

Barcelona je hlavním městem Katalánska, současně je i hlavním městem stejnojmenné provincie. Leží při pobřeží Středozemního moře na severovýchodě Španělska. Po Madridu je druhým největším španělským městem.

celý článek


Andorra

Pohled na hlavní město Andorského knížectví.

Hlavní město Andorry se nazývá Andorra la Vella (v překladu Andorra město, aby se odlišilo od Andorry jako názvu země) a je nejvýše položenou evropskou metropolí. Leží v nadmořské výšce 1079 metrů, v údolí pod horou Enclar podél řeky Gran Valira.

celý článek


Lleida

Lleida

Lleida (katalánsky Lleida, španělsky Lérida je španělské město v západní části autonomní oblasti Katalánsko. Je hlavní město stejnojmenné provincie, kde je zároveň největším městem. Lleida patří k nejstarším městům městům v Katalánii.

celý článek


Zaragoza

Bazilika Santa María del Pilar v Zaragoze

Zaragoza je hlavním městem Aragonie ležícím na řece Ebro. Leží téměř ve středu regionu ve velkém údolí s různými terény od pouště k řídkým lesům a stepím. Ve městě najdeme celou řadu památek jak na dobu maurskou, tak později křesťanskou.

celý článek


Vytisknout stránku | Odeslat mailem | Hlavní strana


Navigace:

Rychlý kontakt

Tel.: +34 973 290 009 (p. Ervin)

almaebre@almaebre-fishingcamp.com

Více kontaktů  |  Kontaktní formulář

Přidej se na facebooku

Partneři

Reklamní agentura IJ&T s.r.o Písek

Náš smluvní partner ve Slovenské republice

Náš smluvní partner ve Slovenské republice

e-mail info@orbis-sk.sk

tel.: 00421 905 409 722 ( Ing. Peter Hájik)

Půjčovna mikrobusů a minibusů

e-mail groz@seznam.cz

tel.: 00420 602 751 831 (Radek Brychta)